Türkiye Nefes Koçluğu Federasyonu
Kayıt Formu
Nefes Çemberi - İSTANBUL
Bu eğitim için son 58 kişilik kontenjan
26 Mart 2019 / 19:00 - 20:30 / Gayrettepe Dedeman Otel * Ücret: 25 TL *
Gülsevil Sağıroğlu

Ankara’da doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. Son 10 yılında şube müdürü olarak görev yaptığı Türkiye İş Bankası’nda 25 yıl çalıştı.

Özel hayatındaki kaygılar ve iş yaşamındaki stresle başa çıkabilmek için 2000 yılından itibaren kişisel gelişimle ilgilenmeye başladı. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen eğitimcilerinin seminerlerine katıldı. 2008 yılında Nefes ile tanıştı. Yaşadığı zihinsel ve duygusal dönüşümün sonucunda hayatının dönüm noktası olarak nitelendirdiği nefesi herkese anlatmak için ve onların hayatlarında da mucizevi değişikliklere neden olacağını bilerek Nefes Koçu oldu. İstanbul’da NFS Lider Nefes Koçu, Yaşam Koçu & Human Design Analisti olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Sorumlu olduğu proje grupları

Kimlik Koruma Grubu 

Federasyonun resmi web sitesinin içeriğinde yer alan bilgilerin güncellenmesi, yeni gelişmelerin kamuoyuna doru yansımasını sağlamak üzere bilgileri toparlayarak ilgili gruba yönlendirir.

NKF Bağış Grubu

Federasyon yararına bağış/ gelir sağlamak üzere etkinlikler düzenler, Nefes koçluğuna ihtiyaç duyduğu halde maddi yetersizlik nedeniyle nefes eğitimi alamayan kişilerin federasyondan bu hizmeti alması için çalışmalar yapar.

NKF nefes tanıtımı proje grubu

NKF bağış grubuyla iletişim halinde, federasyona gelir getirecek nefes tanıtım çalışmaları düzenler

Tüm hakları saklıdır. © 2019 Nefes Koçluğu Federasyonu design by ixir.